Baggeren in Rijnland

Logo van het hoogheemraadschap van Rijnland
 

Sidebar

Home > Baggeren in Rijnland

Baggeren in Rijnland

Rijnland moet ervoor zorgen dat alle wateren in haar beheergebied voldoende diep zijn. Daarom moet er gebaggerd worden! Hier geeft Rijnland algemene achtergrondinformatie over baggeren. Daarnaast is er informatie te vinden over de aparte baggerprojecten die nu in uitvoering zijn of worden voorbereid.

Baggerprojecten

De komende jaren gaat Rijnland op grote schaal baggeren. Dat gebeurt gefaseerd. Hier kunt U per project achterhalen wanneer uw omgeving aan de beurt is, welke kwaliteit de bagger in uw woonplaats heeft, hoeveel, wanneer en op welke manier er gebaggerd gaat worden en wat er met de vrijgekomen bagger gebeurt.  

Baggeren algemeen

Hier gaan we in op een aantal algemene zaken rond baggeren zoals het baggerbeleid, de vraag wat bagger nu eigenlijk is en wat de risico's zijn van vervuilde bagger.

Meetresultaten baggeren

De meetgegevens van de locaties Rijnland Zuidwest en Katwijk en omstreken kunt u via deze kaart opvragen.  
Naar boven