Algemeen bestuur (VV)

Wie zit er in de verenigde vergadering?

Hieronder vindt u de namen en contactgegevens van de leden van het algemeen bestuur van Rijnland: De verenigde vergadering (VV). Uit het algemeen bestuur worden de leden van het dagelijks bestuur gekozen.

 

PasfotoGegevens
Rogier van der Sande

Naam: Rogier van der Sande
Woonplaats: Leiden
Dijkgraaf
06-20130352

Rogier.sande@rijnland.net

Naam: Caroline van de Wiel
Woonplaats: Amsterdam
Secretaris - Algemeen directeur
06-15534842

Carolien.wiel@rijnland.net

Ineke van Steensel

Naam: Ineke van Steensel-van Hage
Woonplaats: Sassenheim
Politieke Groepering: VVD
06-51619454

Ineke.steensel@rijnland.net



Ankie Griekspoor verdurmen

Naam: Anky Griekspoor-Verdurmen (fractievoorzitter)
Woonplaats: Haarlem
Politieke Groepering: VVD
06-23030498

Anky.griekspoor-verdurmen@vvrijnland.net



Jean Hermans

Naam: Jean Hermans
Woonplaats: Leiden
Politieke Groepering: VVD
06-12234550

Jean.hermans@vvrijnland.net



Naam: Bas Knapp
Woonplaats: Noordwijkerhout
Politieke Groepering: VVD
06-26434060

Bas.knapp@vvrijnland.net

Jaap van Oeveren

Naam: Jaap van Oeveren
Woonplaats: Leiden
Politieke Groepering: VVD
06-48216780

Jaap.oeveren@vvrijnland.net

 



Jeroen Haan

Naam:Jeroen Haan
Woonplaats: Zoeterwoude
Politieke Groepering: PvdA
06-20135340|

Jeroen.haan@vvrijnland.net

 



Thea Fierens

Naam: Thea Fierens 
Woonplaats: Noordwijk
Politieke Groepering: PvdA
06-29921724

Thea.fierens@vvrijnland.net

 

Naam: Dorette Corbey
Woonplaats: Haarlem
Politieke Groepering: PvdA
06-24392106

 

Naam: Erwin Stolk (Commissie lid)
Woonplaats: Katwijk
Politieke Groepering: PvdA
06-12388543

Erwin.stolk@vvrijnland.net

 

Waldo von Faber

Naam: Waldo von Faber
Woonplaats: Oegstgeest
Politieke Groepering: Water Natuurlijk
06-50034988

Waldo.faber@rijnland.net

 

Sita Dewkalie

Naam: Sita Dewkalie 
Woonplaats: Leiden
Politieke Groepering: Water Natuurlijk
06-81348053

Sita.dewkalie@vvrijnland.net

 

Naam: Enrico van Dijk
Woonplaats: Haarlem
Politieke Groepering: Water Natuurlijk
06-13369285

Enrico.dijk@vvrijnland.net

Naam: Ad Faasse
Woonplaats:
Politieke Groepering: Water Natuurlijk
ad.faasse@vvrijnland.net

Naam: Hans Demoed
Woonplaats: Hazerswoude-dorp
Politieke Groepering: CDA
06-54932645

Hans.demoed@vvrijnland.net

Waterlander de Boer

Naam:Marieke Waterlander-de Boer
Woonplaats: Heemstede
Politieke Groepering: CDA
06-53877422

Marieke.waterlander@vvrijnland.net

Marco Kastelein

Naam:Marco Kastelein
Woonplaats: Gouda
Politieke Groepering: CDA
06-46347704

Marco.kastelein@rijnland.net



Naam: Jonathan de Mooij (Commissie lid)
Woonplaats: Rijnsburg
Politieke Groeperingen: CDA
06-53498043

Jonathan.mooij@vvrijnland.net

 

Judith Boomsma

Naam: Judith Boomsma
Woonplaats: Oegstgeest
Politieke Groepering: Partij voor de Dieren
06-51800140

Judith.boomsma@vvrijnland.net



Naam: Harbert van der Kaap
Woonplaats: Leiden
Politieke Groepering: Partij voor de Dieren
06-28212819

Harbert.kaap@vvrijnland.net

Naam: Arthur Stenfert Kroese (Commissie lid)
Woonplaats: 
Politieke Groepering: Partij voor de Dieren
06-11453907

Arthur.stenfertkroese@vvrijnland.net

Roberto Schols

Naam: Roberto Schols 
Woonplaats: Aalsmeer
Politieke Groepering: 50PLUS
06-42532459

Roberto.schols@vvrijnland.net

Naam: B.F. Revet
Woonplaats: Leiderdorp
Politieke Groepering: 50PLUS
06-47937503

Bernard.revet@rijnland.net



Hylke ten Cate (2)

Naam: Hylke ten Cate (Commissie lid)
Woonplaats: Haarlem
Politieke Groepering: 50PLUS
06-25057381

Hylke.tencate@vvrijnland.net

Niek van der Plas

Naam: Niek van der Plas
Woonplaats: Katwijk
Politieke Groepering: ChristenUnie_SGP
06-295597335

Niek.plas@vvrijnland.net



Rene Roorda

Naam: René Roorda
Woonplaats: Hillegom
Politieke Groepering: ChristenUnie_SGP
06-21928811

Rene.roorda@vvrijnland.net

Naam: Jaap Klok (commissie lid)
Woonplaats: Gouda
Politieke Groepering: ChristenUnie_SGP
06-13914449

Jaap.klok@vvrijnland.net

 

Naam: Adriaan van Geest 
Woonplaats: Alphen aan den Rijn
Politieke Groepering: Algemene Waterschapspartij
06-54391565

Adriaan.geest@rijnland.net



Robert Stuurman

Naam: Robert Stuurman (Commissie lid)
Woonplaats: Haarlem
Politieke groepering: Algemene Waterschapspartij
06-48954769

Robert.stuurman@vvrijnland.net

Naam: Allie Blijleven (fractievoorzitter)
Woonplaats: Nieuwkoop
Politieke Groepering: Agrarisch & Bedrijven
06-22786635

Allie.blijleven@vvrijnland.net

Pieter de Meijer

Naam: Pieter Meijer
Woonplaats: Leimuiden
Politieke Groepering:  Agrarisch & Bedrijven
06-51323472

Pieter.meijer@vvrijnland.net

 

Willem de Vries

Naam: Willem de Vries
Woonplaats: Haarlem
Politieke Groepering:  Agrarisch & Bedrijven
06-47244285

Willem.vries@vvrijnland.net



Naam: L.M. Willemse
Woonplaats: Hillegom
Politieke Groepering:  Agrarisch & Bedrijven




Naam: Sjaak Langeslag
Woonplaats: Voorhout
Politieke Groepering: Agrarisch & Bedrijven
06-46314828

Sjaak.langeslag@rijnland.net

 

Jan de Vries

Naam: Jan de Vries
Woonplaats: Boskoop
Politieke Groepering: Agrarisch & Bedrijven
06-53817240

Jan.vries@vvrijnland.net



Piet van der Poel

Naam: Piet van der Poel
Woonplaats: Noordwijkerhout
Politieke Groepering: Agrarisch & Bedrijven
06-29341717

Piet.poel@vvrijnland.net

Thijs Mooren

Naam: Thijs Mooren
Woonplaats: Hoogmade
Politieke Groepering: Agrarisch & Bedrijven
06-29046369

Thijs.mooren@vvrijnland.net



Joke Stoop

Naam: Joke Stoop
Woonplaats: Utrecht
Politieke Groepering: Natuurterreinen
06-51210717

Joke.stoop@vvrijnland.net

Rudi Venetie

Naam: Rudi van Venetië (Commissie lid)
Woonplaats: Zoetermeer
Politieke Groepering: Natuurterreinen
06-10401504

Rudi.venentie@vvrijnland.net

VV-accounthouder

Hennie de Groot is het eerste aanspreekpunt wanneer u vragen heeft over de verenigde vergadering of een van de commissies.

E-mail: Bestuursondersteuning@rijnland.net

Telefoon: 071-3063584.