De vernieuwing van de persleiding in Hoofddorp verloopt volgens planning. In zowel het landelijke als het stedelijke gebied zijn de werkzaamheden in volle gang.
In het landelijke gebied worden de laatste onderdelen van de nieuwe leiding aangesloten. Daarna kan dit deel van de leiding in gebruik worden genomen. Ook in het stedelijke gebied wordt hard gewerkt. Hier wordt de nieuwe leiding aangesloten op het bestaande systeem.
De verwachting is dat het deel in het landelijke gebied eind 2026 klaar is. Het stedelijke deel volgt in 2027. Daarna worden tijdelijke leidingen verwijderd en wordt de omgeving netjes hersteld.
Tijdens de werkzaamheden houden we bewoners, ondernemers en andere betrokkenen op de hoogte van de voortgang en eventuele hinder.
Wilt u meer weten over de werkzaamheden in het stedelijke gebied? Bekijk dan de video van Streek 44